Ny sida 1

Öppettider - veckan efter auktion

Utlämning

Måndag

10.00 - 18.00

Tisdag

10.00 - 16.00

Onsdagar

10.00 - 16.00

Pågående auktioner Arkiv         Sortera efter
Auktion i Kvarnen Sulvik 26/8 Kl.12:00
.
.
26/8 - 9/9 - 23/9
Vi jobbar på Kvarna: Mona,Jörgen,Marcin,Tommy

Föregående sida 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Nästa sida

132545
Parti OSÅLT GODS från tidigare auktioner. Säljes till förmån för barncancerfonden. Obs! Köparen måste ta hela partiet. (Skador kan förekomma)
Aktuell budnivå
0

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-08-26

132546
HÖRNSKÅP 1900 talets andra hälft H:198 H:
Aktuell budnivå
0

Auktionsdatum
2018-08-26

132547
KÖKSSOFFA tidigt 1900 tal B:189 cm
Aktuell budnivå
700

Auktionsdatum
2018-08-26

132548
BRICKBORD Engelskstil H:54x 87x 64 cm
Aktuell budnivå
80

Auktionsdatum
2018-08-26

132549
HERRBETJÄNT Italien Brevettato H:105 cm
Aktuell budnivå
225

Auktionsdatum
2018-08-26

132550
GOLVLAMPA 1900 talets andra hälft H:149 cm
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132551
VÄGGHYLLA H:63 cm B:70 cm
Aktuell budnivå
80

Auktionsdatum
2018-08-26

132552
LINNESKÅP 1900 talets andra hälft H:104x 124x 43 cm
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132553
PARBORD 1900 talet andra hälft H:54x 64x 45 cm
Aktuell budnivå
70

Auktionsdatum
2018-08-26

132554
BUKBYRÅ 1900 talets andra hälft med intarsia & marmorskiva H:78x 67x 43 cm
Aktuell budnivå
500

Auktionsdatum
2018-08-26

132555
VÄGGHYLLA H:61x 47x 22 cm
Aktuell budnivå
70

Auktionsdatum
2018-08-26

132556
SEKRETÄR 1900 talets andra hälft H:100x 91x 42 cm
Aktuell budnivå
150

Auktionsdatum
2018-08-26

132557
PELARBORD Tranås möbelfabriks AB 1900 talets andra hälft H:61x 57x 41 cm
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132558
MATSALSMÖBEL Bodafors design Carl Malmsten stolar 4 st & bord H:75x 140x 100 cm + ilägg 110 cm (bruksslitage)
Aktuell budnivå
325

Auktionsdatum
2018-08-26

132559
STOLAR 4 st Gustaviansk stil Axet (bruksslitage)
Aktuell budnivå
550

Auktionsdatum
2018-08-26

132560
STOLAR paret i rokokostil
Aktuell budnivå
0

Auktionsdatum
2018-08-26

132561
STOLAR paret gustaviansk stil
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132562
PELARBORD 18-1900 tal H:73x 60x 43 cm (1 st ben av)
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132563
SALSSKÅP Bodafors design Carl Malmsten H:185x 100x 39 cm
Aktuell budnivå
500

Auktionsdatum
2018-08-26

132564
TRAPPALL H:59 cm
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132565
LAMPBORD 1900 talets andra hälft H:56x 60x 37 cm
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132566
MÅNBORD gustaviansk stil H:74x 84x 42 cm
Aktuell budnivå
175

Auktionsdatum
2018-08-26

132567
BYRÅ 5 lådig 1900 talets andra hälft H:92x 53x 36 cm
Aktuell budnivå
70

Auktionsdatum
2018-08-26

132568
PALL äldre H:65 cm D:36 cm
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132569
PALL äldre H:65 cm D:36 cm
Aktuell budnivå
60

Auktionsdatum
2018-08-26

132570
TREHJULING äldre Winther Danmark sitthöjd: 43 cm
Aktuell budnivå
90

Auktionsdatum
2018-08-26

132571
VITRINSKÅP med 3 st lådor nertill H:145x 137x 41 cm
Aktuell budnivå
225

Auktionsdatum
2018-08-26

132572
CYKEL Quickie Mach II handdriven från Sunrise medical. sparsamt använd. Nypris Ca. 20.000 kr
Aktuell budnivå
800

Auktionsdatum
2018-08-26

132573
CYKELKÄRRA 75x55 cm
Aktuell budnivå
225

Auktionsdatum
2018-08-26

132574
TRÄDGÅRDSMÖBEL i rotting stolar paret, soffa B:140 cm & bord H:56 cm
Aktuell budnivå
700

Auktionsdatum
2018-08-26

132575
VÄGGBORD i rokokostil med låda H:74x 85x 43 cm
Aktuell budnivå
60

Auktionsdatum
2018-08-26

132576
STOLAR 6 st gustaviansk stil
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132577
GOLVLAMPA 1950-60 tal H:138 cm
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26

132578
STILBYRÅ med marmorskiva & intarsia 1900 talets andra hälft H:74x 80x 44 cm
Aktuell budnivå
0

Auktionsdatum
2018-08-26

132579
TAKLAMPA 5 armad i mässing D:49 cm
Aktuell budnivå
0

Auktionsdatum
2018-08-26

132580
LINNESKÅP i teak 1950-60 tal H:110x 156x 43 cm
Aktuell budnivå
500

Auktionsdatum
2018-08-26

132581
SKÄNK 1800 tal H:104x 93x 41 cm
Aktuell budnivå
600

Auktionsdatum
2018-08-26

132582
VAGGA 1920-30 tal H:32x 57x 35 cm
Aktuell budnivå
150

Auktionsdatum
2018-08-26

132583
VÄGGUR 1800 tal med senare fodral 45x85 cm
Aktuell budnivå
70

Auktionsdatum
2018-08-26

132584
BOKHYLLA 1900 talets mitt med skåp & lådor H:76x 112x 29 cm
Aktuell budnivå
50

Auktionsdatum
2018-08-26