Ny sida 1

Öppettider - veckan efter auktion

Utlämning

Måndag

10.00 - 18.00

Tisdag

10.00 - 16.00

Onsdagar

10.00 - 16.00

Pågående auktioner Arkiv         Sortera efter
Auktion i Kvarnen Sulvik 25/2 Kl.12:00
.
.
11/2 - 25/2 - 11/3 - 25/3
Vi jobbar på Kvarna: Mona,Jörgen,Marcin,Tommy


Föregående sida 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 Nästa sida

116907
STORT PARTI OSÅLTGODS från tidigare auktioner Säljes nu till förmån för BARNCANCERFONDEN (OBS!! köparen skyldighet att hela partiet medtages,skador kan förekomma)
Aktuell budnivå
60

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116908
TRÄLASTBIL äldre L:67cm (bruksslitage)
Aktuell budnivå
275

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116909
HINK i rostfritt 12 L (bruksslitage)
Aktuell budnivå
50

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116910
KATT Gustavsberg Lisa Larsson H:18,5cm
Aktuell budnivå
550

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116911
HUND Gustavsberg Lisa Larsson H:6,5cm
Aktuell budnivå
125

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116912
VAS Arvika keramik Åke Warnstad H:22,5cm
Aktuell budnivå
225

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116913
BRYGGERIKAGGE H:40cm
Aktuell budnivå
50

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116914
BORDSRADIO äldre 1900-talets första hälft H:31x 39x 20cm (ej funktionstestad, inga garantier)
Aktuell budnivå
125

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116915
TRÄBYTTA 1800-tal D:32cm H:25cm
Aktuell budnivå
50

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116916
TRÄLÅDA med text H:13x 55x 28cm
Aktuell budnivå
90

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116917
VÄGGKAR 1800-tal H:29x 14x 14cm
Aktuell budnivå
70

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116918
VÄGGKLOCKA Junghans 32x54cm
Aktuell budnivå
125

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116919
SOCKERLÅDA H:30x 46x 36cm
Aktuell budnivå
100

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116920
TVINGAR & TRÄHYVEL
Aktuell budnivå
0

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116921
Parti KARDOR, GARNVINDA mm
Aktuell budnivå
0

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116922
TRÄBOLLE & TRÄSKED D:17,5cm bolle (skador förekommer)
Aktuell budnivå
50

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116923
LJUSLYKTA i glas & plåt H:50cm
Aktuell budnivå
60

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116924
KINASPELET Brio
Aktuell budnivå
0

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116925
BRÄNNVINSTUNNA H:33cm D:24cm (handtag löst)
Aktuell budnivå
60

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116926
TVÄTTBRÄDA 36x59cm
Aktuell budnivå
0

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116927
VÅG äldre H:55cm B:53cm
Aktuell budnivå
50

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116928
PLÅTBURK äldre H:20x 35x 21cm
Aktuell budnivå
60

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116929
TRÄTRÅG 67x33cm
Aktuell budnivå
90

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116930
Parti VÅFFELJÄRN, STRYKJÄRN äldre mm
Aktuell budnivå
0

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116931
Parti HYVLAR, KLUBBA i massurbjörk, mm
Aktuell budnivå
60

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116932
Parti SIKT, STRYKJÄRN mm D:23cm största
Aktuell budnivå
0

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116933
VÄGGHYLLA i trä & gjuten metall 45x18cm
Aktuell budnivå
125

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116934
YXOR 2st varav 1st märkt Arvika
Aktuell budnivå
125

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116935
KLÄTTRINGSTILLBEHÖR
Aktuell budnivå
250

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116936
BORDSLAMPA handmålad 67cm
Aktuell budnivå
70

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116937
TRÄSKRIN med kulor & kulpung mm B:27cm
Aktuell budnivå
100

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116938
TRÄSKRIN med kulor & kulpung mm B:27cm
Aktuell budnivå
90

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116939
TRÄSKRIN med kulpung mm 27x12cm
Aktuell budnivå
90

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116940
LUFTGEVÄR Hatsan Mod. 33 L:106cm
Aktuell budnivå
225

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116941
SKÅL Arvika keramik Joel Stuart-Beck D:25cm H:12cm
Aktuell budnivå
275

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116942
LOCKASK Arvika keramik Viktor Axelsson 1936 D:8cm
Aktuell budnivå
50

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116943
LOCKASK Signerad I.A 1939 D:11cm H:12cm största (nagg)
Aktuell budnivå
50

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116944
STENYXA L:10cm
Aktuell budnivå
275

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116945
STENYXA L:13,5cm
Aktuell budnivå
125

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


116946
STENYXA L:7,5cm
Aktuell budnivå
125

Budgivningen över Internet är öppen
Auktionsdatum
2018-02-25


Föregående sida 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 Nästa sida