Ny sida 1

Öppettider - veckan efter auktion

Utlämning

Måndag

10.00 - 18.00

Tisdag

10.00 - 16.00

Onsdagar

10.00 - 16.00

TILLBAKA TILL AUKTIONSLISTAN

OBJEKT NR 116943 LOCKASK Signerad I.A 1939 D:11cm H:12cm största (nagg)

Auktionsdatum
2018-02-25

Budnivå
50     Bevakningspris uppnått

Kund
52949

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud !

  Budhistorik
Kund Nr Tid Bud
52949 2018-02-15 09:51:38 50